Про нас

Стоматологічна клініка Dental Breeze

Про клініку

Dental Breeze — це сучасна клініка стоматологічної медицини, що турбується про здоров'я та красу усмішки, впроваджуючи в роботу передовий досвід американської стоматології.

Dental Breeze надає повний комплекс стоматологічних послуг — від діагностування проблеми до тотальної реконструкції зубного ряду та лікування щелепно-лицевих ділянок.

Клініка оснащена новітніми стоматологічними пристроями для діагностики. Завдяки використанню інтраоральної камери, сенсорного рентгенологічного обладнання, високотехнологічної мікроскопії стоматолог отримує надточні результати обстеження та може безпомилково визначити наявність та тип проблеми навіть у важкодоступних місцях.

Новітні стоматологічні пристрої клініки Dental Breeze
Застосування інноваційних методів лікування

Ми застосовуємо інноваційні методи лікування, якими успішно послуговуються у провідних американських стоматологічних клініках. Наприклад, задля точних та ефективних маніпуляцій всі процедури виконуємо із використанням бінокулярів, а для відновлення втраченого зуба — застосовуємо перевірені стоматологами США імплантати BioHorizons, що швидко приживаються та унеможливлюють відторгнення.

Dental Breeze дбає про безпеку пацієнтів та їх комфортне лікування. Саме тому в клініці використовуються сучасні способи інфекційного контролю, щоб всі маніпуляції проводились в умовах абсолютної стерильності.

Аби якісна медицина була доступна для людей похилого віку та з обмеженими можливостями, в нас діє послуга мобільної стоматології для виклику лікаря додому. А пацієнтам з гострим зубним болем — надаємо позачергову невідкладну допомогу.

Безпечне та комфортне лікування пацієнтів

Акції

Зубний імплант MegaGen

Акції

Імплант MegaGen - 5999 грн.
07.12.2018

Скористайтесь акцією, що діє в стоматологічній клініці Dental Breeze: якісний імплантат південнокорейського виробництва MegaGen з установкою...

Відгуки

Раді вашим відгукам

Надаючи стоматологічні послуги , ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу, і вдячні вам за позитивні відгуки. Ми приймаємо до уваги всі коментарі та побажання, які стосуються нашої роботи.

Ольга

10/07/2018

Вчера была на приёме у врача в Дентал Бриз. Результат - восстановленный зуб и приятные впечатления об этой стоматологии. Современное оборудование, высококвалифицированный и внимательный врач, приветливый персонал. Спасибо за работу!:0)

Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок