Про нас

Стоматологічна клініка Dental Breeze

Про клініку

Dental Breeze — це сучасна клініка стоматологічної медицини, що турбується про здоров'я та красу усмішки, впроваджуючи в роботу передовий досвід американської стоматології.

Dental Breeze надає повний комплекс стоматологічних послуг — від діагностування проблеми до тотальної реконструкції зубного ряду та лікування щелепно-лицевих ділянок.

Клініка оснащена новітніми стоматологічними пристроями для діагностики. Завдяки використанню інтраоральної камери, сенсорного рентгенологічного обладнання, високотехнологічної мікроскопії стоматолог отримує надточні результати обстеження та може безпомилково визначити наявність та тип проблеми навіть у важкодоступних місцях.

Новітні стоматологічні пристрої клініки Dental Breeze
Застосування інноваційних методів лікування

Ми застосовуємо інноваційні методи лікування, якими успішно послуговуються у провідних американських стоматологічних клініках. Наприклад, задля точних та ефективних маніпуляцій всі процедури виконуємо із використанням бінокулярів, а для відновлення втраченого зуба — застосовуємо перевірені стоматологами США імплантати BioHorizons, що швидко приживаються та унеможливлюють відторгнення.

Dental Breeze дбає про безпеку пацієнтів та їх комфортне лікування. Саме тому в клініці використовуються сучасні способи інфекційного контролю, щоб всі маніпуляції проводились в умовах абсолютної стерильності.

Аби якісна медицина була доступна для людей похилого віку та з обмеженими можливостями, в нас діє послуга мобільної стоматології для виклику лікаря додому. А пацієнтам з гострим зубним болем — надаємо позачергову невідкладну допомогу.

Безпечне та комфортне лікування пацієнтів

Акції

чистка та відбілювання зубів акція

Акції

Відбілювання + Чистка зубів Акційна пропозиція
23.09.2021

Dental Breeze пропонує процедуру "Відбілювання зубів + Чистка зубів" за спеціальною ціною.Вартість всього 4300 гривень! Хай ваша усмішка сяє і...

Відгуки

Раді вашим відгукам

Надаючи стоматологічні послуги , ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу, і вдячні вам за позитивні відгуки. Ми приймаємо до уваги всі коментарі та побажання, які стосуються нашої роботи.

Саня

23/12/2021

Спасибі за безболісне видалення зуба мудрості. Довго шукав стоматологію на позняках і чисто випадково натрапив на дентал бриз) Записався на первинний огляд і мені все сподобалось. Тепер я їх клієнт на довго.

Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок