Про нас

Стоматологічна клініка Dental Breeze

Про клініку

Dental Breeze — це сучасна клініка стоматологічної медицини, що турбується про здоров'я та красу усмішки, впроваджуючи в роботу передовий досвід американської стоматології.

Dental Breeze надає повний комплекс стоматологічних послуг — від діагностування проблеми до тотальної реконструкції зубного ряду та лікування щелепно-лицевих ділянок.

Клініка оснащена новітніми стоматологічними пристроями для діагностики. Завдяки використанню інтраоральної камери, сенсорного рентгенологічного обладнання, високотехнологічної мікроскопії стоматолог отримує надточні результати обстеження та може безпомилково визначити наявність та тип проблеми навіть у важкодоступних місцях.

Новітні стоматологічні пристрої клініки Dental Breeze
Застосування інноваційних методів лікування

Ми застосовуємо інноваційні методи лікування, якими успішно послуговуються у провідних американських стоматологічних клініках. Наприклад, задля точних та ефективних маніпуляцій всі процедури виконуємо із використанням бінокулярів, а для відновлення втраченого зуба — застосовуємо перевірені стоматологами США імплантати BioHorizons, що швидко приживаються та унеможливлюють відторгнення.

Dental Breeze дбає про безпеку пацієнтів та їх комфортне лікування. Саме тому в клініці використовуються сучасні способи інфекційного контролю, щоб всі маніпуляції проводились в умовах абсолютної стерильності.

Аби якісна медицина була доступна для людей похилого віку та з обмеженими можливостями, в нас діє послуга мобільної стоматології для виклику лікаря додому. А пацієнтам з гострим зубним болем — надаємо позачергову невідкладну допомогу.

Безпечне та комфортне лікування пацієнтів

Акції

Імплантація зубів позняки

Акції

Імплантація Зубів під ключ Bauer’s Implants. 11 000 грн.
07.12.2020

Акція на встановлення імплантатів "Bauer’s Implants" під ключ. Отримай Імплантат + Цирконієву коронку по неймовірно...

Відгуки

Раді вашим відгукам

Надаючи стоматологічні послуги , ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу, і вдячні вам за позитивні відгуки. Ми приймаємо до уваги всі коментарі та побажання, які стосуються нашої роботи.

Павел

16/07/2019

Я и моя жена уже несколько лет пользуемся услугами данной стоматологии. Чистое помещение, вежливый персонал. Ставили пломбы и удаляли зубы мудрости. Лечение прошло легко и безболезненно. Рекомендуем.

Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок