Знеболення

Безболісність процедур — це завдання і водночас один із принципів сучасної стоматології. Застосування надійної анестезії необхідне як при видаленні, так і при лікуванні чи протезуванні зубів. Лише так пацієнт буде почуватися комфортно, а лікар — зможе неспішно та якісно провести лікування.

Переваги знеболення в Dental Breeze

Застосовуємо найсучасніші анестетики

Особливо піклуємося про маленьких пацієнтів

Аплікаційна анестезія

Аплікаційна анестезія

Аплікаційна анестезія — це різновид неін’єкційного знеболення, що передбачає лише поверхневе контактування лікарського препарату зі слизовою оболонкою. При такому методі тканини, які потрібно знеболити, обробляють спеціальним гелем. Препарат проникає на глибину кількох міліметрів і блокує рецептори, що сприймають больові імпульси. Ефект триває 10-20 хвилин.

Аплікаційна анестезія застосовується при видаленні рухливих зубів, лікуванні карієсу, знятті зубних відкладень, протезуванні. Також ми використовуємо цей спосіб знеболення перед інфільтраційною анестезією. Без цього не обійтися у роботі з маленькими пацієнтами. Перед ін’єкцією ми обробляємо місце гелем із приємним запахом — так введення голки дитина не відчує.

Місцеве знеболення

Місцева анестезія — основний метод знеболення у стоматології, що блокує больові імпульси в межах операційного поля. Він дозволяє пацієнтові навіть складне лікування перенести спокійно й без дискомфорту.

Переваги місцевої анестезії такі:

  • препарати не чинять згубного впливу на організм;
  • знеболюються лише необхідні тканини, тоді як інші — залишаються чутливими;
  • пацієнт перебуває при свідомості й не потребує нагляду лікаря після проведення маніпуляцій.
Місцеве знеболення
Запис на прийом
Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок