Чищення зубів

чистка та відбілювання зубів акція

Акції

Відбілювання + Чистка зубів Акційна пропозиція
23.09.2021

Dental Breeze пропонує процедуру "Відбілювання зубів + Чистка зубів" за спеціальною ціною.Вартість всього 4300 гривень! Хай ваша усмішка сяє і...

Догляд за порожниною рота — важлива складова здоров'я зубів. Щоденне чищення зубною щіткою не може видалити весь наліт. Згодом він накопичується, і це призводить до появи карієсу, зубного каменю і т. д. Для того, щоб уникнути появи подібних проблем або вирішити вже наявні, потрібно проводити професійну чистку зубів. Чищення зубів — це процедура очищення зубних проміжків і поверхні зубів від скупчення відкладень. У своїй роботі ми використовуємо новітні технології та безпечні інструменти. Довірившись нашим стоматологам, ви отримаєте не тільки красиву посмішку, а й здорові зуби!

Переваги чистки зубів в Dental Breeze

Процедуру Air-Flow проводимо високоякісним німецьким інструментом KaVo

Для Air-Flow застосовуємо найбільш щадний безсодовий порошок Profhypearls

Регулярно влаштовуємо акції на комплексну чистку зубів

Профілактика ротової порожнини

Профілактика ротової порожнини

Щоденна гігієна порожнини рота — важлива складова комплексного догляду за зубами. Проте щітка, ополіскувач та нитка не здатні повністю видаляти зубний наліт — джерело інфекцій, що спричиняє карієс та запалення пародонту. Тому двічі на рік важливо проводити професійну профілактику ротової порожнини.

Процедури з профілактики передбачають зняття зубного каменю та нальоту, а також полірування емалі. Результат — зуби гладенькі й біліші, зникає неприємний запах.

Зняття зубних відкладень ультразвуком

Ультразвукове чищення — популярний та ефективний спосіб видалення зубних відкладень. Процедура абсолютно безболісна, вона не пошкоджує емаль та дозволяє обробити важкодоступні місця.

Чищення ультразвуком проводять за допомогою стоматологічного скейлера: створюючи вібрувальні рухи, він руйнує скупчення відкладень на поверхні зуба. Апарат відносять до категорії безпечного обладнання: за найменших збоїв автоматизована система відразу реагує на неполадки та блокує роботу апарата.

Після проведення процедури поверхню зубів полірують та покривають спеціальним лаком із фтором. Це запобігає швидкому повторному утворенню нальоту та виникненню надмірної чутливості.

Чищення зубів ультразвуком р-н Позняки
Видалення зубного каменю р-н. Позняки

Видалення каменю та нальоту системою Air Flow

Air Flow (з англ. «потік повітря») — це розроблена швейцарськими спеціалістами технологія чищення зубів, що видаляє камінь та наліт потужним струменем лікувального розчину. В його складі — вода, стиснене повітря та дуже дрібний порошок на основі бікарбонат натрію.

Принцип дії системи Air Flow такий: лікар підносить до зубів наконечник, з якого під високим тиском подається струмінь розчину. Відкладення на зубах розм'якають і руйнуються, навіть у важкодоступних місцях.

Чищення зубів апаратом Air Flow:

  • безпечне: не травмує ясна й не залишає подряпин на емалі та не впливає на чутливість;
  • комфортне: частинки нальоту й водної суміші не розлітаються по кабінету й не спричиняють дискомфорту для пацієнта — просто в роті їх відразу збирають стоматологічним пилососом;
  • ефективне: зуби стають помітно світлішими й гладенькими.

Прайс-лист на послугу

Назва процедури Ціна
Гігієнічна чистка ультразвуком, 1 щелепа від 400 грн
Гігієнічна чистка Air-Flow, 1 щелепа від 400 грн
Комплексна гігієнічна чистка (ультразвук + Air-Flow), 2 щелепи від 1200 грн
Відбілювання зубів Beyond від 3300 грн
Запис на прийом
Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок