Дитяча стоматологія

Перша зустріч з лікарем-стоматологом – справжня подія для дитини. Важливо, аби вона не викликала страху й не залишила у малюка неприємних спогадів. Ми розуміємо, що до маленького пацієнта потрібен делікатний і дбайливий підхід. Стоматологи Dental Breeze точно знають, як завоювати довіру дитини, щоб лікування здалося їй цікавою грою. Наші стоматологи використовують спеціальні інструменти, матеріали, препарати, щоб процес лікування був не лише ефективним і безболісним, а й безпечним.

Переваги дитячої стоматології в Dental Breeze

Надаємо пріоритет професійній профілактиці захворювань молочних зубів

Використовуємо безпечні інструменти та матеріали

Профілактика зубів в дитячій стоматології

Профілактика захворювань зубів

Функція профілактики – захищати зуби від негативного впливу зовнішніх факторів. Це найпростіший, проте часто найефективніший спосіб уберегтися від стоматологічних захворювань.

У клініці Dental Breeze застосовуються різні методи профілактики зубів: герметизація фісур, зміцнення емалі шляхом фторування тощо.

Проте профілактика – це ще й правильний догляд порожнини рота вдома. Саме тому ми проводимо для дітей та їхніх батьків уроки гігієни. Ми допоможемо підібрати для малюка зубну щітку й пасту, а також навчимо правильно чистити зубки.

Герметизація фісур

У маленьких пацієнтів борозенки на поверхні молярів особливо виражені й важко піддаються гігієні. Під час чищення щіткою дитина просто не в змозі повністю дістати до жувальних зубів, де накопичуються шматочки їжі та наліт, які призводять до виникнення карієсу.

Герметизація фісур зубів у дітей
Пломбування зубів у дітей

Пломбування зубів

Якщо тимчасовий або постійний зуб дитини уражений поверхневим карієсом, не обійтися без пломбування.

При проведенні процедури ми видаляємо некротизовані тканини за допомогою терапевтичного турбінного наконечника MU (тобто з мініатюрною головкою). Інструмент із невеликою насадкою розроблений спеціально для лікування маленьких пацієнтів: стоматологу зручно працювати і тому його маніпуляції — точні й безпечні.

Після очищення порожнини зуба, лікар заповнює її пломбувальним матеріалом. Для молочних і постійих зубів ми використовуємо різні, спеціально розроблені композити, які:

  • містять фтор, а тому впливають на зміцнення емалі;
  • надійно з'єднуються з тканинами зуба;
  • чинять протикаріозний ефект.

Покривання фторлаком

Фтор – необхідний для захисту та зміцнення зубів дитини мікроелемент, який вона отримує разом з їжею та водою. Проте часто його буває недостатньо й це призводить до карієсу, підвищення чутливості, пошкоджень емалі. Тому виникає потреба у додатковій, місцевій мінералізації емалі фторовмісними речовинами.

Покривання зубів фторлаком – це процедура, за якої на кожен зуб наносять спеціальну в’язку речовину, збагачену фторидом натрію. Проникаючи у дентинні канальці, кристали сполук фтору надійно запечатують їх: так емаль стає міцною й захищеною від впливу кислотного середовища.

Найбільше потребують фторування молочні зуби дитини – м’які, ніжні й надзвичайно вразливі до дії харчових кислот та каріозних мікроорганізмів. Проте така процедура допоможе захистити й щойно прорізані постійні зуби, недостатньо насичені мінеральними речовинами. Покриття фторлаком може знадобитися й підліткам, оскільки гормональні зміни в цьому віці впливають на стан зубів.

Фторування проходить швидко й абсолютно безболісно. Спочатку ми очистимо поверхню зубів дитини: для малюків до 4 років достатньо використання щітки, старшим – може знадобитися професійне видалення нальоту. Після цього на кожен зуб за допомогою пензлика нанесемо лак із приємним запахом хвої. Залежно від стану зубів, лікар визначить скільки разів потрібно повторити фторування задля досягнення ефективного результату.

Покривання зубів фторлаком
Лікування каналів у дітей

Лікування каналів

Якщо лікування карієсу не було проведено вчасно, це може призвести до запалення нерва зуба – пульпіту. Дитина відчуває гострий біль, погано спить, підвищується температура. Щоб у такому випадку уникнути втрати зуба, проводять лікування каналів й видаляють запалену пульпу.

Наші стоматологи-ендодонтисти використовують спеціальні інструменти й препарати, що дозволяють бережно очистити канал. Хворий зуб ізолюється кофердамом: так лікувальні розчини не потраплять в ротову порожнину дитини. Після ретельної обробки й видалення інфікованої пульпи, лікар заповнює канал пастою із протизапальним ефектом.

Лікування каналів проходить для дитини невідчутно. Для знеболення ми застосовуємо сучасні безпечні препарати з врахуванням віку дитини. А щоб неприємний укол маленький пацієнт не помітив, спочатку проводимо місцеву анестезію спеціальним спреєм, що має приємний фруктовий запах.

Також у стоматології Dental Breeze можливе лікування під загальним наркозом з участю дитячого анестезіолога.

Видалення молочних зубів

Молочні зуби, як і постійні, видаляють у крайніх випадках. Ми розуміємо, скільки тривог викликають такі маніпуляції. Тому робимо усе, аби ваша дитина почувалася спокійно і комфортно.

Наші хірурги, що видаляють молочні зуби, мають досвід роботи з дітьми і знають, як знайти до них правильний підхід. Вони використовують спеціальні інструменти та для кожного випадку підбирають індивідуальний метод анестезії.

Прайс-лист на послугу

Назва процедури Ціна
Зняття зубних відкладень, 2 щелепи від 300 грн
Пломба фотополімерна, поверхневий карієс від 450 грн
Пломба фотополімерна, середній карієс від 550 грн
Пломба фотополімерна, глибокий карієс від 590 грн
Пломба фотополімерна депульпованого зуба від 690 грн
Пломба склоіономерна від 400 грн
Пломба тимчасова від 80 грн
Герметизація фіссур від 350 грн
Механічна та медикаментозна обробка каналів молочного зуба від 150 грн
Пломбування каналів молочного зуба від 200 грн
Запис на прийом
Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок