Естетична стоматологія

Естетика — один із базових принципів стоматології Dental Breeze. Це означає, що ми турбуємося не лише про здоров’я усмішки наших пацієнтів: не менш важливо для нас зберегти її красу. Щоб відновити форму й властивості зубної поверхні, стоматологи Dental Breeze використовують прогресивне обладнання та біосумісні матеріали, що повторюють властивості зубної емалі — натуральний колір і блиск. Завдяки цьому усмішка не виглядає штучною, а вирізняється красою й природністю.

Переваги естетичної стоматології в Dental Breeze

Відбілюємо зуби найновітнішою американською системою Beyond

Удосклналюємо посмішку з допомогою вінірів та люмінірів

Прикрашаємо зуби скайсами чи коштовними каменями

Клінічне відбілювання зубів

Клінічне відбілювання зубів

Неестетичний жовтувато-коричневий тон зубів змушує багатьох приховувати усмішку й відчувати невпевненість. Щоденний догляд зі спеціальними пастами не завжди може усунути цей дефект. Єдиний спосіб ефективно й безпечно повернути зубам білизну — звернутися в стоматологічну клініку.

Ми оцінюємо інтенсивність, глибину, причину зміни кольору зубів й допомагаємо пацієнтам підібрати оптимальний метод відбілювання — клінічний або ж домашній. Перший — найбільш ефективний та оперативний.

Для професійного відбілювання зубів ми застосовуємо американську систему Beyond, безпеку і дієвість якої підтвердили міжнародні клінічні дослідження. При проведенні процедури лікар покриває зуби гелем, який під інтенсивною дією світла LED-галогенової лампи проникає в канальці зуба та сприяє окисленню пігментації.

Переваги відбілювальної технології Beyond:

 • потужна система фільтрації: завдяки унікальній технології LightBridge світло LED-галогенової лампи проходить крізь 150 000 оптичних мікроволокон та кілька багатошарових оптичних лінз, а тому не має шкідливого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання;
 • надійна вентиляція: при проходженні через фільтри світлові промені блакитного спектра не нагріваються — їхня температура близько 37,6 градуса (через це процедуру називають «холодним відбілюванням»);
 • сфокусованість випромінювання: світло лампи не розсіюється і тому за допомогою апарата можна відбілити окремі зуби або ж ділянки на них;
 • оптимальна довжина хвилі світла: промені галогенової лампи мають довжину від 480 до 520 нанометрів — це ідеальний параметр для безпечного й водночас ефективного відбілювання;
 • безпечний склад відбілювальної речовини: основний компонент гелю, яким покривають зуби, — перекис водню, що при окисленні розкладається на воду й кисень, жодним чином не впливаючи на емаль.

Технологія Beyond може відбілити зуби на 7-8 відтінків, а результат залишиться незмінним протягом двох років.

Домашнє відбілювання зубів за допомогою кап

Відбілювання зубів за допомогою кап — популярний спосіб зробити усмішку білосніжною. Його переваги — ефективність та комфорт, адже процедуру проводять вдома поза контролем лікаря.

Ми виготовляємо для пацієнтів прозорі силіконові капи (за попередньо зробленим зліпком), що ідеально пристосовуються до форми зубів та прикусу. Після цього лікар підбирає потрібний склад речовини-відбілювача, яким заповнюють капу, та визначає час, протягом якого щоденно потрібно буде носити конструкцію. Індивідуально встановлені параметри дозволяють запобігти виникненню алергії, чутливості, травмуванню емалі та слизової рота.

Капи з гелевим наповнювачем:

 • зручні для пацієнта, оскільки дозволяють самостійно регулювати ступінь білизни зубів (досягнувши бажаного ефекту, конструкцію припиняють носити);
 • прозорі, а тому майже непомітні: їх можна використовувати не лише вдома;
 • забезпечують довготривалий ефект — до п'яти років.
Домашнє відбілювання зубів за допомогою кап
Художня реставрація зубів

Художня реставрація

Художня реставрація — це метод прямого відновлення зовнішнього виду (структури й кольору) та функціональної повноцінності зуба. При проведенні процедури лікар виконує філігранну роботу: реставрує зуб безпосередньо в ротовій порожнині без попереднього зліпка.

Художня реставрація допоможе при наявності щілин між зубами, каріозному та некаріозному ураженні, патологічному стиранні, тріщинах. За допомогою процедури можна навіть відкоригувати форму зуба, скажімо, надати йому більшої округлості, змінити довжину або виправити положення в ряді.

Зуб відновлюють матеріалами, що тверднуть під дією світла — фотополімерами. Вони міцні й забезпечують хорошу адгезію. За спеціальною шкалою фахівці Dental Breeze підберуть такий колір композиту, що максимально повторює властивості емалі. Також ми ретельно стежимо за відтворенням рельєфу поверхні та пропорціями відреставрованого зуба стосовно інших.

Художня реставрація:

 • здійснюється за 12 відвідування стоматологічного кабінету;
 • потребує мінімального препарування, тобто зняття шару емалі: ми застосовуємо щадну технологію, аби максимально зберегти здорові тканини;
 • якщо результат не задовольнив пацієнта, реставрацію можна змінити.

Вініри, люмініри

Технологія вінірингу була розроблена Чарльзом Пінкусом спеціально для голівудських зірок. А в сучасній естетичній стоматології — це популярний спосіб створення ідеальної усмішки, доступний кожному.

Вініри — це ультратонкі керамічні пластинки, що фіксуються спеціальним клеєм на поверхні передніх зубів. Вони можуть приховати тріщини, злами коронки, пожовтіння, кривизну.

Особливості вінірів:

 • виготовляються індивідуально за зліпком й ідеально повторюють фактуру зуба та добре прилягають до його поверхні;
 • тонкі й прозорі, як природна емаль, тому світло, як і належить, відбивають внутрішні тканини зуба;
 • стійкі до фарбувальних компонентів і не змінюють колір.

У минулому столітті каліфорнійська компанія DenMat запатентувала технологію виготовлення ще більш тонких пластинок товщиною 0,2 мм — люмінірів. Вони приховують такі ж дефекти зубів, що й вініри. Основна перевага цих мікропротезів — встановлення без інвазивного втручання, тобто без зняття шару емалі. Цим зумовлена їх більша вартість у порівнянні з вінірами.

Вініри, люмініри (естетична стоматологія)
Прикраси для зубів

Прикраси для зубів

Американці приділяють особливу увагу здоров’ю зубів, тому красива білосніжна усмішка завжди асоціюється з жителями Штатів. І саме у фахівців американської компанії Skyce виникла ідея прикрашати її стильними аксесуарами (скайсами). Окрім них, сьогодні використовують й справжнє дорогоцінне каміння.

Аксесуари розміщують на верхній щелепі, тому важливо оцінити, скільки зубів видно під час усмішки та як сильно помітно ясна. Завдяки цьому ми допоможемо визначити, на якому зубі прикраса буде виглядати гармонійно й вигравати на світлі.

Прикраси для зубів встановлюються і на природну емаль, і на керамічну коронку. Через особливість форми для встановлення справжнього дорогоцінного каміння потрібно робити лунку в зубі. А от скайси кріпляться значно простіше, на спеціальний безпечний клей.

Запис на прийом
Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок