Хірургія

Хірургічна стоматологія необхідна у лікуванні складних випадків захворювань. Видалення зубів – лише один із її напрямів. Спеціалісти нашої клініки вирішують також великий спектр завдань, пов’язаних зі збереженням зубів, а також із їхнім відновленням у випадку втрати.

Переваги хірургії та імплантології в Dental Breeze

Використовуємо для хірургічних маніпуляцій найсучасніший п'єзотом

Використовуємо високоякісні імплантати BioHorizons та Straumann

Застосовуємо центрифугу для виготовлення біоматеріалу aPRF

Видалення зуба

Типове й атипове видалення зуба

Принцип сучасної стоматології — максимальне збереження зубів. Та коли зуб не може виконувати свої функції або стає джерелом хронічної інфекції, його необхідно видалити.

І у простих, і у складніших випадках ми видаляємо зуби безболісно та з використанням сучасних щадних методик.

Видалення молочних зубів

Молочні зуби, як і постійні, видаляють у крайніх випадках. Ми розуміємо, скільки тривог викликають такі маніпуляції. Тому робимо усе, аби ваша дитина почувалася спокійно і комфортно.

Наші хірурги, що видаляють молочні зуби, мають досвід роботи з дітьми і знають, як знайти до них правильний підхід. Вони використовують спеціальні інструменти та для кожного випадку підбирають індивідуальний метод анестезії.

Видалення молочних зубів
Пластика вуздечки губи і язика

Пластика вуздечки губи і язика

Вуздечки — це три тонкі складки, що є частиною слизової оболонки рота й знаходяться між:

  • язиком та дном ротової порожнини;
  • верхньою губою та яснами над передніми різцями;
  • нижньою губою та яснами нижньої щелепи.

У нормі вуздечки розташовані вертикально, мають довжину близько 0,8 см у дітей і від 2,5 до 3 см у дорослих та достатньо розтягуються: за таких умов губи та язик нормально функціюють і не впливають на розвиток зубо-щелепної системи.

Вроджену патологію вуздечки необхідно діагностувати в дитячому віці: у 7 % маленьких пацієнтів складка коротка чи недостатньо пружна, займає неправильне положення. При цьому дитині складно їсти, говорити й іноді навіть дихати, неправильно розвивається прикус, з'являються захворювання пародонту, порушується робота лицьових м'язів.

Іноді дефекту можна позбутися за допомогою логопедичних вправ для розтягування складок. Але найчастіше такі проблеми вирішують у дитячому віці шляхом пластики: розсікання, видалення або переміщення місця кріплення вуздечки. Оптимальний вік для проведення операції — 5–9 років: період, коли тимчасовий прикус змінюється на постійний. Проте таку маніпуляцію можна провести й дорослим.

Пластика вуздечки губи і язика — нескладна операція, що триває не більше 30 хвилин, а місце розрізу загоюється за кілька днів.

Резекція верхівки кореня з повним збереженням зуба

Раніше зуб, у корені якого були запалені тканини, видаляли. Тепер є спосіб зберегти такий зуб — видалити тільки ту частину кореня, яка є джерелом хронічної інфекції.

Резекція верхівки кореня — хірургічна операція, що проводиться у випадку утворення кісти біля чи на корені. Вона виконується з місцевим знеболенням зуба і триває не більше години.

Резекція верхівки кореня з повним збереженням зуба
П’єзохірургія

П’єзохірургія

П’єзохірургія – це передовий метод хірургічної стоматології, за якого для оперативного втручання замість традиційної бормашини використовують ультразвуковий хірургічний скалер — п'єзотом.

П'єзотом — це сучасний багатофункціональний апарат, який генерує модульовані ультразвукові коливання для контрольованого розсікання кісткових тканин.

За допомогою цього пристрою лікарі Dental Breeze проводять безпечні й високоефективні операції: кісткову пластику, синус-ліфтинг, видалення зубів (у т. ч. атипове).

Переваги методу п'єзохірургії:

  • атравматичність: п'єзотом розсікає лише мінералізовані тканини й тому не травмує навколишні ясна, судини і нерви, оскільки при зісковзуванні насадка апарата дезактивується;
  • ефективність: коливання ультразвукової частоти п'єзотома настільки інтенсивні, що впливають на найтвердіші кісткові тканини; а оскільки пристрій діє на відстані, лікар легко проводить операції навіть у важкодоступних місцях;
  • антибактеріальний ефект: скалер для п'єзохірургії оснащений системою подачі фізіологічного розчину для постійного зрошення операційного поля, що у поєднанні з ультразвуком забезпечує надійну дезінфекцію;
  • хороша видимість операційного поля: завдяки LED-підсвічуванню на наконечнику п'єзотома лікар добре бачить місце проведення маніпуляцій і його зір не втомлюється, що підвищує ефективність процедури;
  • охолоджувальна дія фізрозчину: на відміну від бормашини, яка на високій швидкості обертання може обпекти кістку, п'єзотом захищає тверду тканину від перегріву безперервною подачею натрію хлориду;
  • швидке післяопераційне відновлення: завдяки ультразвуку надріз виходить максимально тонким та акуратним, а кісткова тканина зазнає якнайменшого травмування, тому швидко загоюється.

Кісткова пластика

Кісткова пластика – це метод усунення дефектів кістки, спричинених травмами щелепи чи анатомічними особливостями її будови, травматичним видаленням зуба або запальними процесами у кістці. Такі дефекти приводять до порушення комфортної життєдіяльності: деформації щелепи, порушень мовлення чи зміни форми обличчя.

Ці проблеми допомагає вирішити відновлення обсягу кісткової тканини у тих частинах щелепи, де її не вистачає. Ми застосовуємо надсучасну п'єзохірургічну методику кісткової пластики, використовуючи бар'єрні мембрани та матеріали біологічного походження.

 Кісткова пластика
Синус-ліфтинг (відкритий і закритий)

Синус-ліфтинг (відкритий і закритий)

Синус-ліфтинг – один із видів кісткової пластики, показаний при недостатній висоті кісткової тканини на верхній щелепі. Ця операція потрібна, коли пацієнт планує встановити імплантат на місце давно втраченого зуба, де атрофувалася кістка через відсутність навантаження.

За допомогою спеціального інструмента – остеотома – стоматолог відсуває слизову дна гайморової пазухи. Звільнений простір заповнюється синтетичним кістковим матеріалом, який з часом приживається.

Закритий синус-ліфтинг здійснюється паралельно зі встановленням імплантата, при відкритому ці етапи відбуваються послідовно. Також відкритий синус-ліфтинг може проводитися і як окрема процедура без подальшої імплантації.

Глибока чистка зубних під’ясенних відкладень (кюретаж)

Інколи кюретаж вважають різновидом професійної чистки зубів, проте це не так. Відмінність цієї процедури у тому, що при ній видаляються не тільки зубні відкладення, а й патологічно змінені тканини пародонтальної кишені.

Пародонтальні кишені утворюються внаслідок руйнування навколозубної кісткової тканини та мікрозв’язок, за допомогою яких зуб кріпиться до кістки. При кюретажі видаляються усі зруйновані тканини і, відповідно, мікроорганізми, що спричиняють запалення пародонту. 

Глибока чистка зубних під’ясенних відкладень (кюретаж)

Прайс-лист на послугу

Назва процедури Ціна
Видалення молочного зуба від 250 грн
Видалення пародонтозного зуба від 150 грн
Типове видалення 8-го зуба від 790 грн
Розтин абсцесу від 150 грн
Закритий синусліфтинг в ділянці 1 імплантата від 2950 грн
Пластика вуздечки, перший ступінь складності від 400 грн
Пластика вуздечки, другий ступінь складності від 750 грн
Встановлення імплантату NeoBiotech від 8500 грн
Встановлення імплантату MegaGen/Osstem від 8500 грн
Встановлення імплантату BioHorizons від 11950 грн
Встановлення імплантату Straumann від 14450 грн
Встановлення імплантату Bicon від 19650 грн
Запис на прийом
Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок