Комплексна діагностика

Робота над красивою та здоровою усмішкою потребує ретельної діагностики. Тому ми приділяємо їй особливу увагу: комплексно оцінюємо стан здоров'я зубів та виявляємо найменші загрози, щоб запропонувати вам найефективніше лікування. Клініка Dental Breeze оснащена новітнім обладнанням, що дозволяє нам якісно здійснювати усі види діагностики. Залежно від клінічної ситуації ми підбираємо для пацієнта найбільш оптимальний комплекс методів.

Переваги комплексної діагностики в Dental Breeze

Здійснюємо всі маніпуляції в бінокулярах

Використовуємо інтраоральну камеру

Розробляємо комплексний план лікування

Використання бінокулярів

Використання бінокулярів

Аби стоматологічні процедури були ефективними, вони мають бути точними. Тому всі види маніпуляцій у клініці Dental Breeze здійснюються з використанням бінокулярів.

Переваги нашого підходу:

  • Завдяки бінокулярам лікарі виявляють найменші запалення, пошкодження ясен чи каріозні ураження, які складно помітити неозброєним оком. Точна діагностика проблеми на ранній стадії допомагає якнайшвидше її усунути.
  • Оптичне збільшення забезпечує якісну та акуратну роботу: пломбування зубів, лікування каналів, виконання естетичних реставрацій та хірургічних операцій.

Інтраоральна камера в стоматології

Мініатюрну внутрішньоротову камеру ми використовуємо для огляду зубів і м'яких тканин. Якісне і збільшене в десятки разів зображення з камери передається на монітор.

Камера дає можливість лікарю:

  • діагностувати та лікувати карієс на ранній стадії;
  • документувати етапи лікування і демонструвати їх пацієнту та іншим лікарям;
  • ретельно оглядати важкодоступні місця, які не можна побачити у звичайному дзеркалі.

Найчастіше застосування інтраоральної камери потрібне при лікуванні, а також при протезуванні зубів.

Застосування інтраоральної камери
стоматологічний рентген

Сенсорна рентген-діагностика

Важлива складова діагностування та складання індивідуального плану лікування — рентгенологічне дослідження. Воно потрібне, аби виявити карієс і запальні процеси тканин, а також перевірити якість вже наявних пломб чи протезних конструкцій.

Рентгенівські знімки використовуються також у процесі лікування та для контролю його результатів. Вони необхідні при лікуванні кореневих каналів і запалень тканин, що утримують зуб; при встановленні зубних протезів, імплантатів та видаленні зубів.
Сучасне сенсорне обладнання робить рентген-діагностику оперативною та зручною процедурою як для стоматолога, так і для пацієнта. Всього за кілька хвилин ви отримаєте результат обстеження та наочне роз'яснення від лікаря.

Дентальне фотографування

Фотозйомка використовується для документування клінічної ситуації порожнини рота пацієнта: кольору та розміру зубів, стану зубних рядів тощо. Там, де над усмішкою працює кілька спеціалістів, дентальна фотографія — дуже зручний та ефективний інструмент передачі інформації. Тому цей метод застосовують у всіх сферах стоматології — ортодонтії, ортопедії, хірургії, терапії та естетичній стоматології.
Знімки допомагають лікарю спланувати форму та колір майбутніх зубів, підібрати оптимальну конструкцію. 

Дентальне фотографування
Консиліум фахівців, стоматологічна клініка Dental Breeze

Консиліум фахівців

Часто у творенні ідеальної усмішки має бути задіяно кілька спеціалістів. Тож за потреби ми організовуємо консиліум лікарів: терапевта, ортопеда, імплантолога та ортодонта. Вони спільно розробляють комплексний план лікування.

Запис на прийом
Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок