Лікування каналів під мікроскопом

​Ендодонтія — це частина стоматології, направлена на діагностику та лікування захворювань порожнини зуба, кореневих каналів і тканин, що їх оточують. Якщо зуб глибоко уражений карієсом і це супроводжується болем, саме ендодонтичне лікування допоможе уникнути видалення, усунувши джерело інфекції та запалення. Ендодонтія вимагає від стоматолога чітких дій та впевненого володіння інструментом, тому її часто називають мікрохірургією зуба. Лікарі Dental Breeze розуміють, якої делікатності потребує процедура, а тому знають найсучасніші техніки лікування й мають досвід у виконанні найтонших, «ювелірних» маніпуляцій. В усіх випадках ми лікуємо канали під мікроскопом. Багаторазове збільшення дозволяє нам контролювати стан стінок каналів, а також оцінювати їхні анатомічні особливості. Так досягається максимальна чіткість роботи навіть з проблемними каналами.

Переваги ендодонтії в Dental Breeze

Лікуємо канали з високою точністю

Надійно переліковуємо проблемні канали

Проводимо 3D-герметизацію каналів

Лікування зубних каналів різного ступеня складності

Лікування каналів різного ступеня складності

Канал зуба — це заповнена м’якою тканиною (пульпою) порожнина, що займає внутрішню частину кореня.

Часто канали занадто вузькі, мають неправильну, викривлену форму; нетипово короткі або ж навпаки — довгі. Крім того, їхня кількість може бути різною: якщо в більшості різців один канал, то в зубів мудрості — до п’яти.

Зважаючи на ці фактори, ендодонтичне лікування — чи не найскладніше у стоматології. Воно вимагає не лише майстерності лікаря, але й передусім детального попереднього дослідження.

Для аналізу клінічної ситуації стоматологи Dental Breeze проводять ретельну сенсорну рентген-діагностику, щоб оцінити складність анатомічної будови каналу, ступінь кривизни й довжину. А в процесі лікування:

  • використовують операційний мікроскоп;
  • працюють безпечними інструментами для ефективного проникнення в зону пульпи та очищення каналу;
  • проводять герметичне пломбування сучасним інжекторним методом.

Лікування інфікованих каналів

Зубний біль та набряк ясен можуть сигналізувати про те, що м’яка тканина каналу інфікована й у ній розпочався запальний процес. У такому випадку кровоносні судини, що пронизують пульпу, вже не здатні постачати до зуба поживні речовини та імунні клітини. Бактерії, які розмножуються в каналі, поширюються й на інші тканини зуба й навіть можуть впливати на загальний стан здоров’я.

Щоб зберегти зуб, необхідно видалити джерело інфекції та пролікувати канал шляхом хімічної та механічної обробки.

Ми здійснюємо ендодонтичне лікування за такими етапами:

  • знеболюємо зуб та ізолюємо його кофердамом;
  • проводимо якнайбільш щадне розкриття порожнини зуба та формуємо доступ до каналу ендодонтичним бором з дуже тонким наконечником на малій швидкості;
  • видаляємо інфіковану пульпу та очищаємо канали спеціальними інструментами – файлами; одночасно проводиться й медикаментозна дезінфекція;
  • висушуємо канали та здійснюємо тривимірну обтурацію гарячою гутаперчею, стежачи за уникненням пустот і дефектів.
Лікування інфікованих каналів
Переліковування проблемних каналів

Переліковування проблемних каналів

Якщо зуб болить навіть після видалення нерва, це — сигнал неправильно проведеного ендодонтичного лікування: недостатньої дезінфекції, негерметичного пломбування тощо. Це призводить до повторної інфекції в каналі, запалення ясен, утворення набряку, випадіння пломби. У такому випадку необхідне перелікування проблемних каналів.

Стоматологи-ендодонтисти нашої клініки проведуть діагностику, аби виявити, які маніпуляції за попереднього лікування були проведені неправильно й призвели до ускладнень. Після цього лікарі проводять переліковування системи кореневих каналів.

Інжекторне пломбування каналів

Подальше здоров’я зуба після ендодонтичного лікування залежить не лише від правильної обробки каналу, а й від герметичності запечатування. Щоб забезпечити надійну обтурацію, стоматологи нашої клініки проводять інжекторне пломбування каналів.

Інжекторне пломбування — це такий метод заповнення каналу, за якого в порожнину спеціальним пістолетом під тиском вводять розігріту пластичну гутаперчу. Це дозволяє нам провести 3D-герметизацію та запечатати не лише основний, а й додаткові канали-відростки.

При інжекторному пломбуванні кореневий канал, навіть дуже викривлений, й система мікроканальців щільно заповнюються, не залишаючи пустот. Завдяки цьому унеможливлюється повторний розвиток інфекції. Гутаперча не подразнює тканини зуба й не розсмоктується з часом.

Інжекторне пломбування каналів

Прайс-лист на послугу

Назва процедури Ціна
Інструментальна обробка 1 кореневого каналу (ендомотор) від 300 грн
Обтурація одного кореневого каналу (гаряча гутаперча) від 380 грн
Обтурація двох кореневих каналів (гаряча гутаперча) від 550 грн
Обтурація трьох кореневих каналів (гаряча гутаперча) від 770 грн
Розпломбування кореневого каналу від 320 грн
Ендолікування 1 каналу за допомогою операційного мікроскопу від 1000 грн
Запис на прийом
Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок