Протезування зубів

Ортопедична стоматологія займається відновленням зруйнованих зубів, які вже неможливо відреставрувати за допомогою фотополімерів, а також зубів, втрачених внаслідок ускладнень карієсу. Стоматолог-ортопед вивчає деформації зубного ряду та підбирає оптимальну конструкцію, щоб відновити правильний прикус та функцію повноцінного жування, повернути пацієнту красиву усмішку та впевненість у собі. Спеціалісти клініки Dental Breeze переконані, що краса зубів така ж важлива, як і їхнє здоров'я. Тому у нас використовують сучасні технології, завдяки яким протези і коронки виглядають так само природно, як і рідні зуби. Ми протезуємо якісно та безболісно, а новітнє обладнання робить цей процес ще швидшим і комфортнішим.

Переваги ортопедії в Dental Breeze

Пропонуємо найновітніші матеріали й технології

Протезуємо як постійні, так і молочні зуби

Застосовуємо лицеву дугу для виконання робіт в артикуляторі

Встановлення тимчасових зубних коронок

Тимчасові коронки

Протезування — тривалий процес: спочатку лікар препарує (обточує) зуби, потім постійні коронки чи мости виготовляють у зуботехнічній лабораторії, і тільки після цього їх приміряють і фіксують. На період, поки виготовляються постійні коронки, пацієнту встановлюють тимчасову пластмасову конструкцію, аби він почувався комфортно.

Окрім естетичного аспекту, є й інші аргументи на користь тимчасових коронок. Вони запобігають:

  • можливій больовій реакції;
  • травмуванню ясен;
  • зсуву препарованих зубів.

Тимчасові коронки можуть виготовлятися двома методами:

  • У порожнині рота пацієнта. Перед обточуванням зубів лікар знімає зліпок, а після завершення препарування заливає у нього рідку пластмасу і надягає зліпок на обточені зуби. За кілька хвилин пластмаса стає твердою — і отримуємо тимчасові коронки за формою зубів пацієнта.
  • У зуботехнічній лабораторії. Лікар обробляє зуби і знімає зліпок, а зубний технік відливає гіпсову модель і виготовляє тимчасові коронки. У цьому випадку технік може змоделювати форму зубів, подібну до тієї, яку матимуть ваші постійні коронки.

Вініри, люмініри

Вініри — це накладки на передню поверхню зубів. З їхньою допомогою можна змінити форму і колір зубів, якщо вони не влаштовують пацієнта з естетичних міркувань.

Найчастіше показаннями до встановлення вінірів є:

зміна кольору зубів під впливом тютюнового диму, червоного вина, кави, а також через прийом деяких лікарських засобів;

діастема — щілина між передніми зубами, що заважає відтворенню звуків;

порушення положення зубів.

Перед встановленням вінірів зуби потрібно попередньо пролікувати. Далі лікар обточує зуби на 0,5–0,7 мм і робить зліпок, за яким у лабораторії будуть виготовляти вініри. На час виготовлення постійних вінірів лікар покриває передню поверхню зубів тимчасовими. На наступному прийомі постійний вінір фіксують на спеціальний матеріал.

Люмініри називають голівудськими вінірами: це дуже тонкі (0,2 мм) накладки з міцного фарфору, які не потребують обточування зубів. Вони призначені для косметичної корекції зубів, що мають змінений колір чи незначні дефекти форми або розміру. Зазвичай для естетичного ефекту люмініри встановлюють на весь видимий зубний ряд. Зауважимо, що люмініри не змінюють розміщення зубів у порожнині рота і не підходять для зубів, що значно зруйновані або ослаблені після ендодонтичного лікування. 

Встановлення вінірів та люмінірів
Встановлення коронок з цирконію

Цирконієва конструкція

Діоксид цирконію — твердий і міцний керамічний матеріал, що задовольняє високі естетичні вимоги. Коронки на основі діоксиду цирконію мають таку ж природну прозорість, як і справжні зуби, навіть на яскравому світлі.

Каркас конструкції виготовляється у кольорі майбутнього зуба; потім на нього наноситься керамічна маса такого ж кольору. Тому каркас не просвічує, а біля ясен немає «металевих країв», як у металокерамічних конструкціях. Коронку з діоксиду цирконію, виготовлену з урахуванням індивідуальних особливостей ваших зубів, навіть спеціаліст не відрізнить на око від рідного зуба.

Окрім естетики, протезування на основі діоксиду цирконію має й інші серйозні переваги:

коронки з діоксиду цирконію на 50% міцніші, ніж традиційна металокераміка;

матеріал максимально біосумісний і підходить пацієнтам, схильним до алергії;

оксид цирконію — хороший ізолятор, що оберігає від перепадів температур, а тому це оптимальний вибір для протезування на «живих» зубах.

Пресована кераміка E-max

Пресована кераміка E-max — одне з найновіших досягнень естетичної стоматології, завдяки якому вдалося уникнути компромісів між природним виглядом зуба і його міцністю.

Цільнокерамічні коронки E-max виготовляються з дисилікату літію методом пресування. Матеріал містить велику кількість кристалів лейциту, що забезпечує його високу міцність та стійкість до механічного впливу.

У той же час кераміка E-max задовольняє найвищі естетичні вимоги:

  • її коефіцієнт світлозаломлення такий самий, як і в натуральної емалі;
  • широка кольорова гама дозволяє підібрати відтінок, що не відрізнятиметься від кольору рідних зубів пацієнта.

Завдяки цьому коронку з кераміки E-max неможливо відрізнити від справжнього зуба.  

Пресована кераміка має й інші переваги:

  • біосумісність, гіпоалергенність;
  • відсутність необхідності об’ємного препарування зуба: товщина коронки E-max менша, ніж в інших подібних конструкцій;
  • легкість, довговічність конструкції і незмінність її вигляду протягом усього періоду використання;
  • гігієнічність: коронки E-max не накопичують наліт і камінь.

Пресована кераміка E-max придатна для найширшого спектру ортопедичних завдань. Ми використовуємо її для виготовлення як коронок, так і вінірів, люмінірів та мікропротезів.

Пресована кераміка E-max
Металокерамічна конструкція

Металокерамічна конструкція

Металокераміка — донедавна один з найпопулярніших видів протезування, що зараз поступився більш сучасним та естетичним — цирконію і прес-кераміці.

Металокерамічна конструкція виготовляється наступним чином: спочатку для пацієнта роблять металевий каркас, а після примірки на нього наносять керамічну масу. Завдяки металевому каркасу коронка міцна й довговічна, проте не така естетична, як конструкції з цирконію чи прес-кераміки. Це пов’язано з тим, що метал дещо просвічує крізь кераміку, а біля ясен з часом з’являються темні краї.

Якщо у вас немає алергії на метал та принципових вимог до естетичності, металокераміка може стати економною альтернативою сучаснішим видам протезування.    

Протезування на імплантатах

Протезування на імплантатах — технологія, що дозволяє відновити зубний ряд і відтворити природну естетику при повній відсутності одного, кількох або навіть усіх зубів. 

Дентальна імплантація стала сучасною альтернативою більш застарілим методикам, адже завдяки їй можна:

  • відновити втрачений зуб, не обпилюючи під коронки сусідні здорові зуби;
  • відмовитися від використання знімного протеза або, в окремих випадках, суттєво покращити його фіксацію. 

Процедура протезування на імплантатах складається з кількох етапів:

1. Підготовка. Стоматолог перевіряє об’єм кісткової тканини: якщо її недостатньо для імплантації, проводиться остеопластична операція з її відновлення.

2. Власне імплантація. Хірург вживлює у щелепу титановий гвинт і покриває його яснами. Імплантат приживається у кістковій тканині протягом 3–5 місяців.

3. Встановлення формувача ясен. До імпланта прикручують заглушку, яка виступає у порожнину рота і навколо якої, як навколо рідного зуба, формуються ясна.

4. Заміна формувача ясен на абатмент. Абатмент — це елемент із цирконію чи титану, який буде утримувати коронку на імпланті. Залежно від ситуації стоматолог обирає вид абатмента: стандартний, прямий, кутовий (для встановлення протеза на імпланті під великим кутом), чи кульковий (для фіксації знімних конструкцій).

5. Встановлення ортопедичної конструкції. На абатмент кріпиться конструкція, підібрана під колір зубів пацієнта.

У клініці Dental Breeze використовуються усі способи відновлення зубів на імплантатах:

1. Одиночна коронка з опорою на імплантат. Імплантат у цьому випадку виконує функцію кореня зуба і правильно розподіляє жувальне навантаження, запобігаючи атрофуванню щелепної кістки. За відчуттями і виглядом керамічну коронку на імплантаті ви не відрізните від справжнього зуба.

2. Мостоподібний незнімний протез із опорою на імплантати. Якщо у пацієнта відсутні кілька зубів, ми пропонуємо мостоподібний протез з опорою на імплантатах. Він фіксується на цемент і не знімається.

3. Знімні протези з опорою і фіксацією на імплантати. Така конструкція використовується при повній відсутності зубів. На одну щелепу встановлюють від 2 до 6 імплантатів. Імплантати з'єднуються балкою, до якої кріпиться протез. Він надійно фіксується і легко знімається для щоденної гігієни.

Протезування на імплантах — це можливість повернути красиву усмішку, впевненість і гарне самопочуття навіть у дуже складних ситуаціях. 

 Протезування на імплантатах
Протезування молочних зубів

Протезування молочних зубів

Раніше протезувати молочні зуби не вважали необхідним. Проте дослідження останніх десяти років показали, що такий підхід негативно впливає на розвиток щелепно-лицьового апарату, прорізування постійних зубів і формування прикусу. Перелічені проблеми виникають, якщо молочний зуб випадає передчасно: раніше ніж за рік до очікуваної появи корінного.

Коли молочний зуб випадає передчасно у результаті руйнування чи травми, на його місце починає рухатися сусідній: це призводить до того, що постійний зуб виростає неправильно. Аби цього уникнути, і потрібне протезування молочних зубів.

Для цього можуть використовуватись:

  • знімні пластини, що тримають штучний зуб із пластику;
  • протези-розпірки, що запобігають рухові сусідніх зубів.

Звичайно, такі конструкції встановлюються на нетривалий період і мають профілактичний характер, але роль цієї профілактики дуже важлива. Ми закликаємо відповідально ставитися до здоров'я молочних зубів ваших діток: своєчасне вирішення проблем із ними допоможе запобігти деформаціям і забезпечить правильний розвиток зубного ряду. Коли малюк виросте, він подякує вам за чудову усмішку!

Мікропротезування (inlay, onlay)

Мікропротезування — сучасна методика, що стає альтернативою традиційному пломбуванню композитними матеріалами. Її суть полягає у тому, що замість пломб використовуються керамічні або цирконієві мікропротези — вкладки і накладки (англ. inlay, onlay). Вони виготовляються у зуботехнічній лабораторії на основі індивідуального зліпка.

Якщо звичайна пломба вводиться у порожнину зуба у пластичному стані, то вкладка — у твердому. Такий спосіб відновлення зуба має численні переваги:

  • щільне прилягання до тканин зуба, а отже — профілактика рецидиву карієсу;
  • правильне і надійне відновлення анатомічної форми зуба, що забезпечує його жувальну ефективність;
  • довговічність завдяки міцності матеріалу;
  • естетичність: підбір кольору під природний колір зуба;
  • стабільність кольору за рахунок щільної структури матеріалів, сформованої в лабораторних умовах.

Стоматологи Dental Breeze надають перевагу мікропротезуванню, адже воно поєднує незаперечні плюси: надійність та естетичність. Тож наші пацієнти почуватимуться впевнено та усміхатимуться красиво!

Мікропротезування зубів (inlay, onlay)

Прайс-лист на послугу

Назва процедури Ціна
Коронка тимчасова клінічна від 250 грн
Коронка металокерамічна від 3300 грн
Коронка металокерамічна на імплантаті від 2400 грн
Коронка металокерамічна з гвинтовою фіксацією від 2850 грн
Коронка на основі діоксиду цирконію від 5200 грн
Коронка на основі діоксиду цирконію на імплантаті від 4500 грн
Коронка на основі діоксиду цирконію з гвинтовою фіксацією від 5000 грн
Вінір E-max (прескераміка) від 9000 грн
Вінір ультратонкий (рефрактор) від 13850 грн
Повний знімний протез акриловий від 3500 грн
Повний знімний протез нейлоновий від 5500 грн
Частковий знімний протез акриловий від 2000 грн
Частковий знімний протез нейлоновий від 3550 грн
Бюгельний протез від 13000 грн
Запис на прийом
Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок