Лікування карієсу

Терапевтична стоматологія — це комплекс процедур, що включає діагностику, профілактику та лікування захворювань зубів, навколозубних тканин та порожнини рота. Терапія вважається фундаментальною галуззю стоматології, оскільки направлена на збереження функцій зуба та красивої природної усмішки без застосування крайніх методів лікування. Завдяки сенсорній діагностиці та використанню інтраоральної камери стоматологи Dental Breeze виявляють дефекти зубів навіть у важкодоступних місцях. А для лікування — використовують перевірені надійні матеріали американського виробництва. Це в рази зменшує ймовірність хірургічного втручання та видалення зуба.

Переваги терапії в Dental Breeze

Діагностуємо найдрібніші дефекти за допомогою інтраоральної камери

Використовуємо мікроскоп Carl Zeiss та бінокуляри для точності діагностики та лікування

Застосовуємо цифровий радіовізіограф

Діагностика цілісності зубної емалі

Діагностика цілісності емалі

Порушення цілісності емалі — причина виникнення карієсу, розвитку інфекцій та руйнування глибинних тканин зуба. Щоб цього уникнути, потрібна вчасна діагностика для виявлення пошкоджень найміцнішої тканини організму: утворення тріщин, стирання, потоншення.

Емаль не має здатності до регенерації, і нарощування тканини можливе лише при застосуванні стоматологічних методик. Зміни у структурі зуба наші лікарі виявляють шляхом ретельного візуального огляду, діагностування за допомогою інтраоральної камери та бесіди щодо наявності больових відчуттів. Залежно від характеру проблеми, ми призначаємо та проводимо процедури для усунення дефектів емалі: фторування, реставрацію фотополімерним композитом, покриття спеціальним лаком, встановлення вінірів тощо.

Пломбування зубів

Пломбування — класичний метод лікування зубів, при якому патологічні пустоти на тканинах зуба заповнюють спеціальним пластичним матеріалом.

Пломбування зуба відновлює його естетичний вигляд, функції, перешкоджає потраплянню інфекцій у глибинні тканини та запобігає появі чутливості. Завдяки сучасному обладнанню та новітнім методикам закладання пломби — швидка, безболісна та безпечна процедура.

Пломбування зубів
Герметизація фісур зубів

Герметизація фісур

Герметизація фісур — це процедура, за якої порожнини між складками на поверхні малих та великих кутніх зубів заливають пломбувальним матеріалом. Це перешкоджає накопиченню залишків їжі на жувальній поверхні молярів та премолярів і, як результат, розмноженню бактерій та розвитку карієсу.

Особливо ефективна герметизація в дитячому віці на молочних та щойно прорізаних жувальних зубах. Герметик захищає їх від розповсюдження інфекції, яка може спричинити утворення карієсу.

Герметична плівка захищає зуби протягом 3–4 років, але при цьому не перешкоджає мінералізації та дозріванню емалі.

Пародонтологія

Пародонт — це сукупність анатомічних утворень навколо зуба. Вони виконують функцію своєрідного опорно-захисного апарату, що фіксує положення одиниці зубного ряду й захищає корінь від хвороботворних організмів.

Запалення пародонту може спричинити деформацію кісткових тканин та втрату зубів. Про патологію може свідчити кровоточивість ясен, рухливість зубів, неприємний запах з рота.

Лікарі нашої клініки проводять дослідження пародонту із застосуванням новітнього обладнання, що забезпечує точні результати і дає змогу правильно встановити тип захворювання. Ці дані — основа чітко розробленої індивідуальної схеми поетапного лікування, що дає шанс на повне відновлення навколозубних тканин.

Лікування пародонтозу і пародонтиту

Реставрація зубів

Карієс, хвороби пародонту, травми можуть спричинити зміну форми зуба. Це впливає не лише на красу усмішки, а й призводить до порушення травлення, правильної вимови. У таких випадках відновити форму зуба можна за допомогою пломбувальних матеріалів. Вони міцні, нетоксичні й повністю повторюють колір емалі.

Реконструкцію проводять прямим або непрямим способом. За прямого — стоматолог, подібно до скульптора, за один сеанс реставрує зуб безпосередньо у ротовій порожнині. Такий метод доцільний при незначних ураженнях.

Непрямий спосіб потребує попередньої підготовки — виготовлення гіпсової копії щелепи пацієнта. Цю технологію застосовують у більш складних випадках.

Прайс-лист на послугу

Назва процедури Ціна
Фотополімерна пломба (Пришийковий карієс) від 800 грн
ФП (Поверхневий карієс) від 800 грн
ФП (Середній карієс) від 800 грн
ФП (Глибокий карієс) від 820 грн
ФП (Глибокий карієс депульпованого зуба) від 1000 грн
Реставрація 1/3 зуба від 820 грн
Герметизація фіссур 1 зуба рідким фотополімером від 480 грн
Запис на прийом
Виникли запитання?
Залиште Ваш номер телефону
і ми зателефонуємо Вам:
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята! Наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Зворотній
дзвінок